Rytířská 22, Praha 1

Bazén přímo v prostorách Sport Klubu Vás zaujme na první pohled svým prostorově atraktivním a netypickým řešením. Díky své velikosti (9 x 5 m, hloubka 1,35 m) a teplotě vody 28°C je ideální k aktivní relaxaci.

Návštěvníkům nabízí protiproudové plavání, dvě regulovatelné masážní trysky k cílené podvodní relaxaci, chrlič padající vody pro plošnou vodní masáž a nadnášející vzduchový masážní rošt. Bazén je vybaven reflektory podvodního osvětlení a podvodní hudbou. Společně s vířivkou, která se nachází v jeho těsné blízkosti, skýtají prostory bazénu ideální relaxaci pro celou rodinu.

Bazén je ve vyhrazených hodinách využíván k výuce plavání kojenců a batolat, dětí předškolního a školního věku, ale také ke skupinovému cvičení dětí, těhotných matek a Aqua-Aerobicu.

Firmám i skupinám Sport Klub nabízí možnost pronajmout si uzavřený prostor bazénu v hodinách pro veřejnost, ale také v ranních nebo večerních hodinách po předchozí dohodě.

V letních měsících je před pasáží pravidelně umístěna restaurační zahrádka.